Koncert Orkiestry Dętej z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
W dniu 22.listopada 2019 roku odbył się koncert Orkiestry Dętej z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kościele Rzymskokatolickim Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej